Półkolonie Kraków

Półkolonie Kraków

Wakacje w mieście to, choć mogłoby się wydawać inaczej, doskonały czas na to, aby wykorzystać go w produktywny sposób. Jeśli twoje dziecko nie chce jechać na kolonię w jakieś nowe miejsce albo jedno znajomy zrezygnował w ostatniej chwili, możesz je posłać na przykład na półkolonie które organizowane są przez wiele miast w czasie letnim.

To doskonała okazja, aby dziecko poznało nowe rzeczy, nowe osoby o podobnych zainteresowaniach. Dużą popularnością cieszą się choćby półkolonie tenisowe. Półkolonie tenisowe zrzeszają młodych adeptów gry w tenisa, dzięki nim dzieci mogą podszkolić swoje umiejętności, poprawić kondycję i spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu.

Dzieciom zapewniona jest oczywiście profesjonalna opieka – wyszkolona kadra czuwa nad każdym z osobna, nie ma więc niebezpieczeństwa, że stanie się coś niepożądanego. Półkolonie http://proteniskrakow.pl/obozy-polkolonie-tenis/ tenisowe to czas gry, zabawy, ale też systematycznej nauki nowych technik czy prób wytrzymałościowych. Dzieci mogą również poznać różne tenisowe sztuczki i z powodzeniem stosować je w sparingach.

półkolonie tenisowe

Są trzy poziomy zaawansowania, od grupy początkującej, przez grupę średnio zaawansowaną po grupę najbardziej zaawansowaną. Każda z grup ma przydzielonego osobnego trenera, który pod swoim okiem szkoli dzieci, dopasowując do ich umiejętności odpowiedni plan treningowy. Dzieci mają okazję do systematycznego uczęszczania na treningi i wykonywania ciekawych ćwiczeń poprawiających kondycję. Półkolonie tenisowe zapewniają całe sportowe wyposażenie, dzieci więc nie musi posiadać swojej rakiety.

Dodatkowo, każdemu przysługują woda i posiłek w trakcie pory obiadowej. Dziecko musi mieć ze sobą jedynie strój sportowy i chęci do nauki. Półkolonie tenisowe to świetny pomysł na wypełnienie letnich dni, można nauczyć się wielu nowych umiejętności, spalić kalorie czy poznać nowe osoby, które mają podobne pasje, a jak wiadomo, to sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Taka forma aktywności z pewnością ucieszy rodziców szczególnie energicznych, aktywnych dzieci.

Dodaj komentarz